Jest to niezapomniane doznanie, absolutnie wyjątkowe i zmieniające postrzeganie przyjemności. Czasami stosując ruchy synchroniczne na obu połówkach ciała, a czasami podążając za intuicją. Dwie masażystki lub masażyści jednocześnie rozmasowuje prawą i lewą stronę ciała lub górę i dół. Podwójna dawka relaksu, odprężenia i pełna rozkosz.

Masaż tantryczny na 4 ręce proponujemy osobom, które wcześniej przyjęły już kilka sesji masażu tantrycznego na 2 ręce, a ich energia seksualna zaczyna płynąć swobodnie przez ośrodki energetyczne. Wtedy takie osoby mogą rzeczywiście poczuć korzyści, jakie niesie ze sobą masaż na cztery ręce. Masaż zaczynamy od krótkiej medytacji w trójkę, podczas której osadzamy się w ciele i razem z powolnym ruchem i głębokim oddechem puszczamy wszystkie napięcia, stres i negatywne emocje. Łączymy się ze sobą na poziomie świadomości, serca i ciała – co pozwala zestroić się ze sobą i przygotować przestrzeń do niezwykle głębokiego doznania.

Masaż tantryczny dla mężczyzn – Wrocław

Maksymalny poziom odprężenia, poczucie, jakby stres spływał z ciała delikatnymi falami. To stan, który może zapewnić tylko doskonały masaż tantryczny dla panów, wykonywany przez doświadczone masażystki o subtelnych dłoniach. Odkryty w czasach starożytności, dziś na nowo doceniony, to najbardziej zmysłowy sposób na złapanie momentu wytchnienia. Jeśli potrzebujesz chwili przerwy od trudów codzienności, zdecyduj się na masaż tantryczny dla mężczyzn we Wrocławiu.

Pozytywny wpływ masażu tantrycznego dla panów na ciało i duszę

Stres niesie negatywny wpływ na wiele elementów życia. Zaburza zdolność racjonalnego podejmowania istotnych decyzji. Boleśnie napina mięśnie, prowadząc do przykrych skurczów. Utrudnia zasypianie i budzenie się o właściwej godzinie. Sprawia, że chodzimy poddenerwowani i tracimy pewność siebie. Masaż Tantra to wyjątkowy sposób na zniwelowanie problemów zalegających nie tylko w umyśle, ale także ciele i duszy. Delikatne palce wprawionych masażystek rozganiają troski ukryte głęboko w mięśniach, stawach i skórze. Masaż tantryczny polecany jest dla każdego mężczyzny borykającego się ze zmęczeniem, bezsennością, ospałością, nerwicą i depresją.

Masaż tantryczny Wrocław

Przebieg masażu tantrycznego dla mężczyzny

Wyjątkowość tego rodzaju masażu związana jest z towarzyszącą mu atmosferą zmysłowości absolutnej. Ukryta jest ona w każdym najdrobniejszym szczególe. Masowany relaksuje się w otoczeniu przyjemnych aromatów, wyciszającej muzyki i klimatycznych świec. Ta wyjątkowa aura, podkreślona kojącym głosem masażystek i wyczuciem ich dłoni zapewnia niezapomniane doznania. Sesja masażu dla mężczyzn to powolne przechodzenie ze stanu codziennego spięcia do relaksu. Masującego wprowadza w ten stan wspólna medytacja. Odbywający się następnie zmysłowy masaż wywołuje przyjemne napięcie, subtelnie rozładowywane przez wprawne kobiece lub męskie dłonie. To sesja, w której wstyd pozostaje za drzwiami, a każda partia ciała staje się równie piękna, istotna i zasługująca na równy poziom relaksu. Masaż odbywa się na komfortowym, szerokim materacu, zapewniającym najwyższy poziom wygody zarówno dla masowanego, jak i masujących.

Masaż tantryczny – cennik

Długość Cena
90 min 550 zł
60 min 450 zł
45 min 400 zł

Zapraszamy też do naszego cennika, by zapoznać się z cenami innych masaży!