Masaż Nuru – to japońska technika masażu erotycznego. Jest uważana za najbardziej zmysłową i erotyczna formę masażu na świecie. Opiera się na kontakcie dwóch nagich ciał . Masażystka wykorzystuje do masażu Twojego ciała swoje piersi, brzuch, uda , pośladki i całe ciało.

Dzięki temu jest to masaż niezwykle intymny, delikatny i ponętny. Jest idealny dla wszystkich mężczyzn, którzy uwielbiają piękno kobiecego ciała.

Masaż nuru zapewnia nie tylko fizyczny relaks, ale przede odpowiada za potrzeby sfery seksualnej. Jest on spełnieniem fantazji wielu mężczyzn i pomaga rozładować napięcie seksualne.

Jak wiadomo długotrwałe napięcie i brak rozluźnienia sprawiają, że organizm ludzki ogarnia depresja, przewlekłe zmęczenie i senność aż wreszcie wpada w stan zupełnej apatii. Dotyczy to zwłaszcza mieszkańców wielkich miast, którzy żyją w nieustannym napięciu.

Aby uzyskać niezwykły stan ukojenia, odprężyć całe ciało i zapomnieć o stresie zapraszamy do naszego salonu Bogini Bastet na niezwykły masaż nuru który zapewni Ci niezwykły przypływ energii, sił witalnych oraz niezapomnianych doznań.

Masaż Nuru Wrocław
Długość Cena
90 min 600 zł
60 min 400 zł

Zapraszamy też do naszego cennika, by zapoznać się z cenami innych masaży!