O tym, jak wiele do zaoferowania ma Hiszpania, wiedzą tysiące turystów, których tak bardzo przyciąga magiczna atmosfera tego kraju. Jednak poza wspaniałą kulturą i kuchnią, Hiszpania jest także ojczyzną nie tak dobrze znanej, ale interesującej i przynoszącej ogromne korzyści techniki masażu. Wkrótce może stać się ona Twoim ulubionym sposobem na relaks i odprężenie.

Masaż hiszpański łączy w sobie najlepsze praktyki znane na Zachodzie z wielowiekowymi tradycjami ajurwedyjskimi. Jego podstawą jest wywieranie nacisku, który działa na receptory nerwowe. Technika ta skupia się przede wszystkim na układzie nerwowym i krwionośnym, przynosząc zauważalne efekty w ich funkcjonowaniu. Pozwala walczyć z zapaleniem stawów i zaburzeniami krążenia, a także rozluźnia mięśnie. Ponieważ zabieg ten może być wykonywany zarówno na całym ciele, jak i na twarzy, do jego zalet zaliczyć można także działanie odmładzające i wyraźnie poprawiające napięcie skóry.

Jeżeli pragniesz doświadczyć tego niesamowitego relaksu, nie musisz wcale specjalnie udawać się na Półwysep Iberyjski. Masaż hiszpański zapewnia Salon Bogini Bastet we Wrocławiu. Przygotuj się na niezwykłe doznania i celebrację swojego ciała, na jaką zasługujesz!

Masaż hiszpański
Długość Cena
60 min 200 zł
45 min 180 zł

Zapraszamy też do naszego cennika, by zapoznać się z cenami innych masaży!