Zapracowane osoby, z trudem znajdujące czas na odpoczynek, często zmagają się z różnego rodzaju dolegliwościami wynikającymi z ogólnego osłabienia, braku snu i przeciążenia organizmu. Doskonałą propozycją, pomagającą zwalczyć efekty długotrwałego przemęczenia, jest masaż stóp i nóg w naszym salonie masażu we Wrocławiu.

Na czym polega relaksacyjny masaż stopy i nogi?

To kompleksowy zabieg, który pomaga zregenerować się Twojemu organizmowi i pobudza go do procesu samoleczenia. Zapewnia ukojenie poprzez dotykanie podeszwy stóp, palców, łydek oraz całych ud. Jednak przede wszystkim jest impulsem do odzyskania wewnętrznej równowagi, bo to w stopach kryje się klucz do Twojego zdrowia. Poszczególne, uciskane punkty bezpośrednio wpływają na działanie narządów wewnętrznych, takich jak serce, nerki, płuca czy wątroba. Niezależnie więc od tego, co Ci dolega, ukojenie może przynieść fachowo wykonany masaż nóg, który gwarantuje długofalową poprawę samopoczucia, zapewniając:

  • pozytywny wpływ na układ krwionośny i odpornościowy,
  • wyraźną redukcję stresu.
Masaż nóg

Dla kogo przeznaczony jest masaż stóp i nóg we Wrocławiu?

Przede wszystkim proponujemy go osobom, które na co dzień zmagają się z takimi dolegliwościami, jak:

  • bezsenność,
  • chroniczne zmęczenie,
  • wewnętrzne napięcie,
  • problemy skórne,
  • migreny.

Każdego klienta traktujemy holistycznie, bierzemy więc pod uwagę jego ciało i psychikę, a następnie staramy się dostosować zabieg do jego potrzeb. Przynosimy ulgę w bólu i pomagamy zwalczyć kurcze nóg. Sprawiamy, że Twoje stopy czują natychmiastową różnicę!

Nasze masaże stóp i nóg to chwila głębokiego odprężenia dla Ciebie

Przynoszący ukojenie zmęczonemu organizmowi masaż nóg realizujemy w salonie Bogini Bastet we Wrocławiu. Za jego sprawą poczujesz przypływ energii i sił. Nie tylko wypoczniesz, ale też szybko zauważysz prozdrowotne działanie. Rezultaty są odczuwalne od razu i utrzymują się jeszcze przez długi czas. Na odprężający masaż stóp i nóg, wykonywany przez wykwalifikowane i doświadczone masażystki, możesz wybrać się zawsze wtedy, gdy potrzebujesz regeneracji i chwili dla siebie.

Długość Cena
60 min 100 zł
45 min 75 zł

Zapraszamy też do naszego cennika, by zapoznać się z cenami innych masaży!